Braniewski Bieg Hozjusza

Patronat medialny
BR Braniewo świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla Ciebie i Twojej firmy.
Patronat Burmistrz Miasta Braniewa
Herb miasta Braniewa
Patronat medialny
TV Braniewo 24
SPONSORZY
Bank Spółdzielczy - Braniewo
Dbam o zdrowie
Piekarnia Warmińska
Doppelherz
NASI PARTNERZY
Oxyburn
Rebell Nieruchomości
Centrum Ogrodnicze Flor-Mix
Związeg Gmin Warmińsko-Mazurskich
Maks Kantor
Fantazja
Intertom
Agrotrzcina

Lista zgłoszeń uczestników

lp. Imię Nazwisko Miasto Województwo nr st.
1 Paweł Wardziński Braniewo warmińsko-mazurskie 26
2 Jarosław Mrożek Braniewo warmińsko-mazurskie 23
3 Maciej Kędziora Ostróda warmińsko-mazurskie 21
4 Krzysztof Pawłowski Elbląg warmińsko-mazurskie 17
5 MAGDA INGIELEWICZ BRANIEWO warmińsko-mazurskie 111
6 Tomasz Odziemczyk Elbląg warmińsko-mazurskie 59
7 Piotr Śliwiak Braniewo warmińsko-mazurskie 2
8 Konrad Koprowski Braniewo warmińsko-mazurskie 179
9 Iza Rychcik Braniewo warmińsko-mazurskie 27
10 Adam Dzieliński Braniewo warmińsko-mazurskie 22
11 ula semkiw Wielkie wierzno warmińsko-mazurskie -
12 Marcin Antoniewicz Elbląg warmińsko-mazurskie 28
13 Piotr Jaszczuk Warszawa mazowieckie 187
14 Małgorzata Jagucka Markusy warmińsko-mazurskie 120
15 Izabela Wesołowska-Górska Braniewo warmińsko-mazurskie 108
16 Elżbieta Osmańska Braniewo warmińsko-mazurskie -
17 Robert Górski Braniewo warmińsko-mazurskie 109
18 Marcel Kozłowski Pieniężno warmińsko-mazurskie 152
19 Beata Królik Pasłek warmińsko-mazurskie 15
20 Jacek Królik Pasłęk warmińsko-mazurskie 16
21 Małgorzata Tamkun-Pawłowska Braniewo warmińsko-mazurskie 112
22 Jacek Tkacz Olsztyn warmińsko-mazurskie 60
23 Agnieszka Fidura Braniewo warmińsko-mazurskie 61
24 Izabela Pyl Braniewo warmińsko-mazurskie 20
25 Radosław Pyl Braniewo warmińsko-mazurskie 19
26 Sebastian Gudebski Pieniężno warmińsko-mazurskie -
27 MARCIN BARTNIKOWSKI OLSZTYN warmińsko-mazurskie 10
28 Aleksander Durkiewicz Braniewo warmińsko-mazurskie 18
29 ADAM ŚLĘZAK Tolkmicko warmińsko-mazurskie 12
30 Grzegorz Guzowski Elbląg warmińsko-mazurskie -
31 Arkadiusz Komorowski Olsztyn warmińsko-mazurskie 13
32 Ewa Komorowska Olsztyn warmińsko-mazurskie 14
33 Danuta Kasińska Giżycko warmińsko-mazurskie 8
34 Tadeusz Telenga Braniewo warmińsko-mazurskie 113
35 Joanna Szast Braniewo warmińsko-mazurskie 62
36 Mariusz Mamczyński Elbląg warmińsko-mazurskie 11
37 Sławomir Pietkiewicz Braniewo warmińsko-mazurskie 158
38 Stanisław Śmigielski Braniewo warmińsko-mazurskie -
39 Daniel Lenzer Elbląg warmińsko-mazurskie 29
40 Adam Jurewicz Elbląg warmińsko-mazurskie 6
41 Sylwia Jurewicz Elbląg warmińsko-mazurskie 7
42 Krzysztof Olender Braniewo warmińsko-mazurskie 63
43 Rafał Mgłosiek Braniewo warmińsko-mazurskie 9
44 Robert Łuksza Poznań wielkopolskie 153
45 Robert Jureko Braniewo warmińsko-mazurskie -
46 Wojciech Sielicki Braniewo warmińsko-mazurskie -
47 Beata Michalunio Frombork warmińsko-mazurskie -
48 Grzegorz Zahorski Braniewo warmińsko-mazurskie 114
49 Ewelina Minda Elblag warmińsko-mazurskie 24
50 Wiktor Reczka Braniewo warmińsko-mazurskie 159
51 Marcin Raszewski Olsztyn warmińsko-mazurskie 115
52 Dariusz Chodnicki Olsztyn warmińsko-mazurskie 116
53 Katarzyna Miszczyńska Braniewo warmińsko-mazurskie -
54 tomasz Malinowski Jegłownik warmińsko-mazurskie -
55 Dawid Ponczek Pelplin pomorskie -
56 Robert Walczak Braniewo warmińsko-mazurskie 64
57 Marek Palijewski Bartoszyce warmińsko-mazurskie -
58 Małgorzata Dordzik Elbląg warmińsko-mazurskie 25
59 Lidia Suchecka Braniewo warmińsko-mazurskie -
60 Krzysztof Sobierajski Elbląg warmińsko-mazurskie -
61 MIECZYSŁAW HAJDUK ELBLĄG warmińsko-mazurskie 30
62 Lukasz Kozik Braniewo warmińsko-mazurskie 117
63 Sławomir Wądołowski Braniewo warmińsko-mazurskie 31
64 Piotr Dul Elbląg warmińsko-mazurskie 32
65 Daniel Jarczewski Braniewo warmińsko-mazurskie -
66 Katarzyna Mitura Braniewo warmińsko-mazurskie -
67 Jan Radomyski Braniewo warmińsko-mazurskie -
68 Marcin Paszulewicz Braniewo warmińsko-mazurskie -
69 Andrzej Szklarski elbląg warmińsko-mazurskie 33
70 Alicja Szklarska elbląg warmińsko-mazurskie 34
71 Wojciech Piotrowski Orneta warmińsko-mazurskie 35
72 Marek Stępkowski Elbląg warmińsko-mazurskie -
73 Mirosław Ożibko Elbląg warmińsko-mazurskie -
74 Mariusz Kacprzak Elbląg warmińsko-mazurskie -
75 Agnieszka Szymanowska-Warcholak Pasym warmińsko-mazurskie 118
76 Katarzyna Szabat Braniewo warmińsko-mazurskie -
77 Dariusz Zaryjewski Elbląg warmińsko-mazurskie 36
78 AGNIESZKA MATCZUK BRANIEWO warmińsko-mazurskie 37
79 Paweł Jasiuta Wilczęta warmińsko-mazurskie 38
80 Monika Pieslak Purda warmińsko-mazurskie -
81 Marek Szwęch Elbląg warmińsko-mazurskie 39
82 IZABELA JASIULEWICZ ELBLĄG warmińsko-mazurskie 40
83 Piotr Szpigiel Braniewo warmińsko-mazurskie 41
84 Aleksandra Łączyńska Braniewo warmińsko-mazurskie -
85 Beata Gawrońska Olsztyn warmińsko-mazurskie -
86 Piotr Satkiewicz Pasłęk warmińsko-mazurskie 42
87 Tomasz Cichoń Elbląg warmińsko-mazurskie 43
88 PAWEŁ SULA ELBLĄG warmińsko-mazurskie 44
89 Alicja Walendziak Malbork pomorskie 45
90 Magdalena Kot Braniewo warmińsko-mazurskie 157
91 Michael Pochodaj Wilczęta warmińsko-mazurskie -
92 Jan Leśniewski Elbląg warmińsko-mazurskie 46
93 Bartłomiej Kownacki Malbork pomorskie 47
94 Tomasz Żyłaniec Braniewo warmińsko-mazurskie 48
95 Sławomir Łaskowski Elbląg warmińsko-mazurskie 49
96 PAVLO VERETSKYI DONETSK lubelskie -
97 VALENTYNA KILIARSKA NIKOLAEV lubelskie -
98 Anna Zentara Gdańsk pomorskie -
99 Marek Grabowski Olsztyn warmińsko-mazurskie 50
100 Krzysztof Kraśniewski Braniewo warmińsko-mazurskie 51
101 Pawel Smiertka Bartoszyce warmińsko-mazurskie 52
102 Marcin Witek Ketrzyn warmińsko-mazurskie 53
103 Maciej Kulesza Elbląg warmińsko-mazurskie 54
104 Kamil Dobrowolski Malbork pomorskie -
105 Adam KSIĄŻAK Braniewo warmińsko-mazurskie 65
106 Stanisław Paszkowski Malbork pomorskie 55
107 Przemysław Jaśniewski Elbląg warmińsko-mazurskie 56
108 RYSZARD WALENDZIAK MALBORK pomorskie 57
109 Marta Gajewska Elbląg warmińsko-mazurskie -
110 Artur Sarak Braniewo warmińsko-mazurskie 58
111 Cezary Kowalczyk Braniewo warmińsko-mazurskie 66
112 Krzysztof Cichy Poznań wielkopolskie -
113 Paweł Osmański Braniewo warmińsko-mazurskie -
114 Aniela Garbowska Braniewo warmińsko-mazurskie 67
115 Agnieszka Staniszewska Braniewo warmińsko-mazurskie 119
116 Sylwester Paluch Dywity warmińsko-mazurskie 68
117 Marcin Markus Braniewo warmińsko-mazurskie 69
118 Włodzimierz Karoliński Braniewo warmińsko-mazurskie 70
119 Małgorzata Śrubo Braniewo warmińsko-mazurskie -
120 Artur Śrubo Braniewo warmińsko-mazurskie -
121 Marzena Stasiak Pasłęk warmińsko-mazurskie 107
122 Anna Klimczak Pasłęk warmińsko-mazurskie 71
123 ADRIAN TYMECKI BRANIEWO warmińsko-mazurskie 72
124 Andrzej Pokojski Braniewo warmińsko-mazurskie 73
125 Paweł Szliwiński Pieniężno warmińsko-mazurskie 74
126 Jakub Sielski Elblag warmińsko-mazurskie 154
127 Marcin Sielski Elblag warmińsko-mazurskie 155
128 Daniel Filipek Braniewo warmińsko-mazurskie 75
129 Małgorzata Siedlik Ułowo warmińsko-mazurskie 76
130 Edyta Sala Olsztyn warmińsko-mazurskie -
131 Michał Prusinowski Braniewo warmińsko-mazurskie 77
132 Krzysztof Głąb Górowo Iławeckie warmińsko-mazurskie 78
133 Damian Kalinowski Frombork warmińsko-mazurskie 79
134 Krzysztof Brągiel Kędzierzyn-Koźle opolskie 80
135 OLGA KOZIK BRANIEWO warmińsko-mazurskie 121
136 Anna Michałowska Braniewo warmińsko-mazurskie 81
137 Bogusław Kulesza Olsztyn warmińsko-mazurskie 83
138 Małgorzata Kulesza Olsztyn warmińsko-mazurskie 82
139 Michał Lewko Braniewo warmińsko-mazurskie 84
140 Marek Sokół Braniewo warmińsko-mazurskie 85
141 Andrzej Banach Olsztyn warmińsko-mazurskie 86
142 Lucyna Erezman Orneta warmińsko-mazurskie 87
143 Łukasz Olszewski Działdowo warmińsko-mazurskie 160
144 Aleksandra Kiślak-Malinowska Olsztyn warmińsko-mazurskie 88
145 Paweł Wróbel Elbląg warmińsko-mazurskie 89
146 Marcin Piórkowski Elblag warmińsko-mazurskie 161
147 Artur Zajączkowski Działdowo warmińsko-mazurskie 186
148 Agnieszka Stolarów Malbork pomorskie 90
149 Michał Kokitko Elbląg warmińsko-mazurskie 91
150 Bogusław Jejer Gołdap warmińsko-mazurskie 92
151 Łukasz Schulz DZIAŁDOWO warmińsko-mazurskie 93
152 Magdalena Pietruszka DZIAŁDOWO warmińsko-mazurskie 94
153 Andrzej Borowski Działdowo warmińsko-mazurskie 104
154 Marcin Kasprowicz Działdowo warmińsko-mazurskie 162
155 Wioletta Kasprowicz Działdowo warmińsko-mazurskie 163
156 Dariusz Mroziński Działdowo warmińsko-mazurskie 95
157 Jerzy Stulczewski Braniewo warmińsko-mazurskie 96
158 AGNIESZKA NAZAREWICZ DZIAŁDOWO warmińsko-mazurskie 99
159 Dorota Szymków Olsztyn warmińsko-mazurskie 100
160 Arkadiusz Gawdzik Braniewo kujawsko-pomorskie 122
161 Marek Ptak Braniewo warmińsko-mazurskie 101
162 Leon Mederski Działdowo warmińsko-mazurskie 151
163 Emilia Wołyniec Gołdap warmińsko-mazurskie -
164 Zbigniew Bartkowski Działdowo warmińsko-mazurskie 105
165 Bogusław Wodzyński Działdowo warmińsko-mazurskie 106
166 Irmina Blank-Olszewska Działdowo warmińsko-mazurskie 164
167 Maciej Szubzda Olsztyn warmińsko-mazurskie 102
168 Ryszard TARASIEWICZ BRANIEWO warmińsko-mazurskie 110
169 Rafał Kołakowski Działdowo warmińsko-mazurskie 103
170 artur BRYŁA BARTOSZYCE warmińsko-mazurskie 123
171 Waldemar Mederski Działdowo warmińsko-mazurskie 165
172 Izabela ŁOWICKA-BRYŁA BARTOSZYCE warmińsko-mazurskie 124
173 Radosław Apanowicz Elbląg warmińsko-mazurskie 125
174 Jan Świderski Pasłęk warmińsko-mazurskie 126
175 Mateusz Niemczyk Starogard Gdański pomorskie 127
176 Marek Majewski Olsztyn warmińsko-mazurskie 128
177 DOROTA PAWŁOWSKA Marzecice warmińsko-mazurskie -
178 Krzysztof Cichy Poznań wielkopolskie 129
179 Artur Grocki Elbląg warmińsko-mazurskie 130
180 Andrzej Wyrzykowski Gdańsk pomorskie 131
181 Dominik Sobczak Braniewo warmińsko-mazurskie 3
182 Karolina Jurago Elbląg warmińsko-mazurskie -
183 Ryszard Kaczorowski Olsztyn warmińsko-mazurskie 132
184 Sławomir Kaliski Olsztyn warmińsko-mazurskie 133
185 Janusz Szcześniak Braniewo warmińsko-mazurskie 134
186 Janusz Marnik Pasłęk warmińsko-mazurskie 135
187 Mariusz Knauber Siemirowice pomorskie 191
188 Artur Wychowaniak Braniewo warmińsko-mazurskie 156
189 Agnieszka Borysewicz Braniewo warmińsko-mazurskie 136
190 Marcin Meller Malbork pomorskie -
191 Agnieszka Rojewska Działdowo warmińsko-mazurskie 137
192 Jarosław Jarosz Bartoszyce warmińsko-mazurskie 138
193 Łukasz Tałuć Braniawo warmińsko-mazurskie 139
194 Marzena Stulczewska Braniewo warmińsko-mazurskie 97
195 Zenon Kaszubowski Malbork pomorskie 98
196 Marek Kozakiewicz braniewo warmińsko-mazurskie 140
197 Magdalena Szewczyk Milejewo warmińsko-mazurskie 141
198 Dariusz Gapski Braniewo warmińsko-mazurskie 142
199 Aleksandra Jakimczuk Braniewo warmińsko-mazurskie 143
200 Joanna Kołkowska Braniewo warmińsko-mazurskie 144
201 Paweł Czuba Działdowo warmińsko-mazurskie 145
202 Sławomir Kaczmarski Działdowo warmińsko-mazurskie 146
203 KATARZYNA SZABAT BRANIEWO warmińsko-mazurskie 147
204 PAULINA SIKORSKA BRANIEWO warmińsko-mazurskie 150
205 Karol Malonek Działdowo warmińsko-mazurskie 148
206 Aleksandra Kuczkowska- Marek Braniewo warmińsko-mazurskie -
207 KAROLINA POMAGRUK-MAJEK Braniewo warmińsko-mazurskie 166
208 Dorota Mierzwa Braniewo warmińsko-mazurskie 167
209 RADOSŁAW KWIATKOWSKI Działdowo warmińsko-mazurskie 149
210 Edyta Sala Olsztyn warmińsko-mazurskie 168
211 Krzysztof Mierzwa Braniewo warmińsko-mazurskie 169
212 Elżbieta Bendyk Elbląg warmińsko-mazurskie 170
213 Marcin Balcer Braniewo warmińsko-mazurskie 171
214 Szymon Gwardjak Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 172
215 Piotr Nowosielski Sztum pomorskie 173
216 Tomasz Zygadłowicz Elbląg warmińsko-mazurskie 174
217 Mariusz Strzelecki Braniewo warmińsko-mazurskie 175
218 Paweł Kopaczewski Łódź łódzkie 194
219 Bartosz Mazerski Sztum pomorskie 176
220 Anna Boryczka Braniewo warmińsko-mazurskie 177
221 Wiesław Siółkowski Elbląg warmińsko-mazurskie 178
222 STEFAN GOŁĘBIEWSKI BRANIEWO warmińsko-mazurskie -
223 Piotr Zienkiewicz Młynary warmińsko-mazurskie 5
224 Maciej Gajowniczek Frombork warmińsko-mazurskie 4
225 Wojciech Prokop Elbląg warmińsko-mazurskie 180
226 Anna Prokop Elbląg warmińsko-mazurskie 181
227 Mariusz Prokop Elbląg warmińsko-mazurskie 183
228 Mariusz Wasiuta Pieniężno warmińsko-mazurskie 182
229 Agnieszka Majewska Elbląg warmińsko-mazurskie 184
230 Monika Pękalska Elbląg warmińsko-mazurskie 185
231 Magdalena Dzikiewicz Płoskinia warmińsko-mazurskie 188
232 Emilia Kosacka Olsztyn warmińsko-mazurskie -
233 Michał Ziółkiewicz Olsztyn warmińsko-mazurskie -
234 Małgorzata Sepioło Prabuty warmińsko-mazurskie -
235 Cezary Wilk Pasłęk warmińsko-mazurskie 190
236 Zuzanna Wilk Pasłęk warmińsko-mazurskie 189
237 Ryszard Osiński Malbork pomorskie 193
238 Paweł Roszyński Braniewo warmińsko-mazurskie 192
239 Mateusz Bandyszewski Elbląg warmińsko-mazurskie 195
240 Ryszard Miszk Elbląg warmińsko-mazurskie 196