Braniewski Bieg Hozjusza

pozostało do startu
termin zgłoszeń minie za:
Patronat medialny
BR Braniewo świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla Ciebie i Twojej firmy.
Patronat Burmistrz Miasta Braniewa
Herb miasta Braniewa
Patronat medialny
TV Braniewo 24
SPONSORZY
Bank Spółdzielczy - Braniewo
Dbam o zdrowie
Piekarnia Warmińska
Doppelherz
NASI PARTNERZY
Oxyburn
Rebell Nieruchomości
Centrum Ogrodnicze Flor-Mix
Związeg Gmin Warmińsko-Mazurskich
Maks Kantor
Fantazja
Intertom
Agrotrzcina

Lista zgłoszeń uczestników

lp. Imię Nazwisko Miasto Województwo nr st.
1 Łukasz Wychowaniak Braniewo warmińsko-mazurskie -
2 Hanna Śliwiak Braniewo warmińsko-mazurskie -
3 Jan Śliwiak Braniewo warmińsko-mazurskie -
4 Piotr Śliwiak Braniewo warmińsko-mazurskie -
5 Adam Jurewicz Elbląg warmińsko-mazurskie -
6 Sylwia Jurewicz Elbląg warmińsko-mazurskie -
7 Błażej Jurewicz Elbląg warmińsko-mazurskie -
8 Marcel Kozłowski Pieniężno warmińsko-mazurskie -
9 Adam Dzieliński Braniewo warmińsko-mazurskie -
10 Tomasz Odziemczyk Elbląg warmińsko-mazurskie -
11 Lucyna Klimaszewska Braniewo warmińsko-mazurskie -
12 Wiktor Klimaszewski Braniewo warmińsko-mazurskie -
13 Krzysztof Pawłowski Elbląg warmińsko-mazurskie -
14 Artur Wychowaniak Chrusciel warmińsko-mazurskie -
15 Jacek Tkacz Olsztyn warmińsko-mazurskie -
16 Małgorzata Tamkun-Pawłowska Braniewo warmińsko-mazurskie -
17 Andrzej Banach Pisz warmińsko-mazurskie -
18 Kamil Gawryś Braniewo warmińsko-mazurskie -
19 tomasz Malinowski Jegłownik warmińsko-mazurskie -
20 Justyna Piela Tolkowiec warmińsko-mazurskie -
21 Alicja Wądołowska Braniewo warmińsko-mazurskie -
22 Sławomir Wądołowski Braniewo warmińsko-mazurskie -
23 Ryszard Kleszczewski Słobity Stacja warmińsko-mazurskie -
24 Daniel Jarczewski Braniewo warmińsko-mazurskie -
25 Hubert Jarczewski Braniewo warmińsko-mazurskie -
26 Iza Rychcik Frombork warmińsko-mazurskie -
27 Agnieszka Pajek-Sielicka Elbląg warmińsko-mazurskie -
28 Hubert Sielicki Elbląg warmińsko-mazurskie -
29 Dariusz Zaryjewski Elbląg warmińsko-mazurskie -
30 Jan Uhryn Braniewo warmińsko-mazurskie -
31 Elżbieta Rudowska Braniewo warmińsko-mazurskie -
32 Sylwester Paluch Dywity warmińsko-mazurskie -
33 Robert Walczak Braniewo warmińsko-mazurskie -
34 Jacek Kleszczewski Słobity Stacja warmińsko-mazurskie -
35 Andrzej Pokojski Braniewo warmińsko-mazurskie -
36 Hubert Rombel Braniewo warmińsko-mazurskie -
37 Dagmara Rombel Braniewo warmińsko-mazurskie -
38 Renata Bałdyga Elbląg warmińsko-mazurskie -
39 Tomasz Jurołajć Lipowina warmińsko-mazurskie -
40 Mariusz Mamczyński Elbląg warmińsko-mazurskie -
41 Ksawery Dzik Elblag warmińsko-mazurskie -
42 Adam KSIĄŻAK Braniewo warmińsko-mazurskie -
43 Aleksander Durkiewicz Braniewo warmińsko-mazurskie -
44 Paweł Durkiewicz Braniewo warmińsko-mazurskie -
45 Kacper Durkiewicz Braniewo warmińsko-mazurskie -
46 Marek Szwęch Elbląg warmińsko-mazurskie -
47 Marek Szwęch Elbląg warmińsko-mazurskie -
48 Robert Cybelius Płoskinia warmińsko-mazurskie -
49 Bartłomiej Bludzis Braniewo warmińsko-mazurskie -
50 Radosław Bludzis Braniewo warmińsko-mazurskie -
51 Paweł Wardziński Braniewo warmińsko-mazurskie -
52 Irina Mironova Nesterov warmińsko-mazurskie -
53 Marcin Antoniewicz Elbląg warmińsko-mazurskie -
54 Daniel Lenzer Elbląg warmińsko-mazurskie -
55 piotr Satkiewicz Pasłęk warmińsko-mazurskie -
56 Michał Kokitko Elbląg warmińsko-mazurskie -
57 Barbara Jarmakowska Braniewo warmińsko-mazurskie -
58 Mariusz Misior Braniewo warmińsko-mazurskie -
59 Lidia Suchecka Braniewo warmińsko-mazurskie -
60 Lidia Suchecka Braniewo warmińsko-mazurskie -
61 Agnieszka Szymanowska-Warcholak Pasym warmińsko-mazurskie -
62 Katarzyna Mudryk Elblag warmińsko-mazurskie -
63 Przemysław Mudryk Elblag warmińsko-mazurskie -
64 Tomasz Cichoń Elbląg warmińsko-mazurskie -
65 Łukasz Kuciński Elbląg warmińsko-mazurskie -
66 Andrzej Pokojski Braniewo warmińsko-mazurskie -
67 Marcin Polański Sztutowo pomorskie -
68 Tomasz Malinowski Jeglownik warmińsko-mazurskie -
69 Julita Rombel Braniewo warmińsko-mazurskie -
70 Jan Kłos Olsztyn warmińsko-mazurskie -
71 Ewa Chełchowska Olsztyn warmińsko-mazurskie -
72 Marcin Grobelny Rogóż warmińsko-mazurskie -
73 Piotr Sobieraj Ostróda warmińsko-mazurskie -
74 Maciej Szarko Elbląg warmińsko-mazurskie -
75 AGNIESZKA MATCZUK BRANIEWO warmińsko-mazurskie -
76 Dawid Spakowski Braniewo warmińsko-mazurskie -
77 Szymon Spakowski Braniewo warmińsko-mazurskie -
78 Paweł Szliwiński Pieniężno warmińsko-mazurskie -
79 Andrzej Lenkiewicz Bądki pomorskie -
80 Mieczysław Hajduk Elbląg warmińsko-mazurskie -